יוסי וילנסקי - מאמן אישי מומחה

חיזוק אסרטיביות - שיפור ביטחון עצמי
 
על עצמי
מאמן אישי בכיר, מנהל מנוסה
ברוכים הבאים- שמי יוסי וילנסקי ואני מאמן אישי בכיר ומנהל מנוסה. לעולם של אימון אישי הגעתי לאחר קריירה ארוכה כמנהל בכיר בארגוני הייטק מובילים וכיום אני משלב בעבודתי עם אנשים ומנהלים את הידע הרב והניסיון העשיר שצברתי הן כמנהל והן כמאמן אישי. משך השנים צברתי ניסיון מעשי רב בעבודה עם אנשים וקבוצות ובהגדרת מטרות והשגתם. הייתי מנהל בעל אוריינטציה גבוהה לאנשים (People Oriented Manager) שיודע לשלב בין מטרות הארגון לבין קידום המטרות האישיות של האנשים.

כמאמן אישי התמחיתי בחיזוק ביטחון עצמי ותקשורת בינאישית אסרטיבית כי ביטחון עצמי נמוך ו/או חוסר אסרטיביות הם גורמים המרכזיים למרבית הקשיים שאנשים או מנהלים חווים. אימון אישי שמטרתו חיזוק ביטחון עצמי או פיתוח אסרטיביות שונה מכל אימון אישי ממוקד מטרה ספציפית מאחר ומדובר בתשתיות אישיות שמשפיעות על כל תחום ווכל נושא בחיים. לאחר שצברתי ידע וניסיון ייחודיים בנושא פיתחתי את המודל אימון אישי בונה שמיועד להשיג 
שיפור מקיף ויציב לאורך זמן בכל תחומי החיים באמצעות חיזוק ביטחון עצמי פיתוח אסרטיביות ורמה גבוהה של ניהול עצמי אפקטיבי.

אני בעל השכלה אקדמאית מגוונת במדעים מדויקים, מנהל עסקים, ניהול ופסיכולוגיה, בוגר קורסי הכשרה והסמכה רבים בנושא אימון אישי מתקדם, אימון והנחיית קבוצות וטיפול באמצעות דמיון מודרך.

בעבודתי עם מנהלים אני מביא לתהליך את השילוב של מאמן אישי ומנהל. התוצאה היא אימון מנהלים מקצועי שהוא גם אימון אישי בונה וגם הדרכה ולימוד של ניהול כמקצוע. אני מפתח ומנחה קורסים לניהוןל פרויקטים ולפיתוח מיומנויות ניהול במכללת סלע. פינה מיוחדת שמורה אצלי לאימון מנהלים צעירים בתחילת דרכם, ראשי צוותים, מנהלים של קבוצות קטנות. בעבודה איתם אני מביא לידי ביטוי את ניסיוני הרב בגיוס, הכשרה והדרכה של מנהלים צעירים. אני מאמין שתהליך הכשרה אישית למנהלים בעודם צעירים (מבחינה מקצועית) תורם רבות להצלחתם וקידומם בהמשך.

כאדם אני אוהב לשלב תכונות ופעילויות - עבורי שילובים הם מפתחות לגיוון, ליצירתיות ולמצוינות. אני נמרץ וגם מקרין שלווה, שיטתי אנאליטי וגם יצירתי וגמיש, שקול וגם נועז, רציני עם חוש הומור, חושב וגם מרגיש, משימתי וגם אנושי, מקשיב מנהיג ומאפשר.

נשוי בכיף למעלה משלושים שנה, אב גאה לשלושה "ילדים" בוגרים (וגם שני כלבים נפלאים), אוהב לבלות עם המשפחה ועם חברים, אוהב אנשים וטבע, חובב צילום (של אנשים ושל טבע כמובן), אוהב להאזין למוסיקה, לקרוא ולטייל ו...פתוח תמיד לתחומי עניין נוספים. מתגורר בכפר סבא ופועל בעיקר באזור השרון. 


© כל הזכויות שמורות ליוסי וילנסקי, מאמן אישי מוסמך מנוסה בכפר סבא אזור השרון
תגיות: מאמן אישי בכפר סבא, בטחון עצמי, דמיון מודרך, כפר סבא, אימון מנהלים, אימון אישי למנהלים, בשרון, באזור השרון

 © כל הזכויות שמורות  ליוסי וילנסקי - מאמן אישי בכיר בכפר סבא, אזור השרון
 קואצ'ינג, אימון אישי לחיים טובים יותר באמצעות חיזוק ביטחון עצמי ואסרטיביות, אימון מנהלים. אזור השרון: כפר סבא,  רעננה, הוד השרון   052-6968695  
yossi.vilenski@gmail.com


לייבסיטי - בניית אתרים